İlhami Etci

İlhami Etci


SEYCAN HEMŞİRENİN ÖLÜMÜNE SESSİZ KALANLAR

12 Nisan 2021 - 00:27 - Güncelleme: 12 Nisan 2021 - 00:34Daha yaşamının baharında bir insan hayatını kaybetti.Neden? Trafiğe açık olmaması gereken bir yol yüzünden.Ben bir gazeteci olarak zor da olsa her haberi yapmak zorundayım.Yaptığım haberlerde yanlışı her zaman belirttim.Kimseden çekinmedim. Ömrüm mahkemelerde geçti. Yanlışa asla boyun eğmedim.Eğilmedim.Makam sahibi oldum o koltuğa asla ihanet etmedim.
Seycan hemşireyi hiç görmedim.Kazadan sonra araştırdım.Rahmetli hakkında bilgi edindim.Keşke ölmeseydi! Kaza konusunda ulusala çıkan 5 haber yaptım.İhmalleri,hataları,suçluları yazdım.Seycan hemşire ihmalin kurbanı oldu.Ben bunu biliyorum.
Her şey ortada iken herkes Fatiha vermekten başka bir şey yapmıyor.Kaymakam ,Ermenek Devlet Hastanesi Başhekimi,Ermenek Belediye Başkanı,Siyasiler,Karayolları Şube Müdürü ,ihmalden bahsetmedi.Herkes ölene rahmet okudu da suçlular için tek kelime yazmadı. Kazanın gerçekleştiği yol hala trafiğe açık.Başka söze gerek yok.Ermenek Cumhuriyet Başsavcılığı gerekeni yapacaktır.Herkes ölene rahmet okuyor.Hiç kimse suçlular ile ilgili tek kelime etmiyor.Ben biliyorum. Ölüler konuşmaz.Ölüler sessiz kalır.Ölüler konuşamaz.Seycan hemşire size hakkını helal etmeyecek. Mekanı Cennet olsun.Seycan hemşirenin hakkını sonuna kadar aramazsam ben de adam değilim.
Ha şunu unuttum! Karaman basını ihmal konusunda tek kelime yazmadı.Allah her şeyi bilen ve görendir.

 

Bu yazı 11360 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Engin Buldu
  1 ay önce
  İhami bey 2 şey var alınacak tazminat ile seycan adına yapılacak hayır işi ile ruhu rahatlayacak ikincisi ihmal edenlerin alacakları cezalar ile başkalarının aynı hataları yaparak başka canlara sebep olmaması sağlanacak. Abisi.
 • Ümit etci
  1 ay önce
  Bana dokunmayan yılan çok yaşasın düşüncesiyle devam ediyor ermenekte trafik kuralı diye bir şey kalmadı sanayi kavşağında da birilerinin canı yanmadan önlem alınmayacak galiba sorunlu kimse bilsekde ricada bulunsak