Yazarımız Şerafettin Güç İÇELTV'ye Konuk Oldu

Sitemizin yazarlarından Şerafettin Güç Mersin’de yayın yapan İÇELTV’de canlı yayın konuğu olarak Karamanoğulları ve Ermenek ile ilgili yaptığı araştırmaları anlattı.

Editör: İlhami Etci
09 Ekim 2021 - 09:28 - Güncelleme: 09 Ekim 2021 - 10:02
Tarihçi, araştırmacı yazar Şerafettin Güç, İÇELTV’de Karamanoğulları dönemine ilşkin canlı yayın konuğu olarak 08 Ekim 2021 Cuma günü saat 16’da katıldığı ‘Nil Sezer ile Hayatın Trafiği’ programında ‘Toros’ isminin anlamından Ermenek’e kadar Karamanoğulları dönemine ilişkin yaptığı araştırmaları anlattı.
Haberimizde üstteki linke tıklayarak programın tamamını izleyebilirsiniz.
Bu haber 1227 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • NİL SEZER
  1 hafta önce
  Bu programı yaptıktan sonra aklımdan geçen tek cümle şöyle oldu:''Keşke ,Şerafettin Hoca benim tarih hocam olsaydı.....''Neyse ki çok geç kalmadım,yüreğinize ,bilginize,emeğinize sağlık hocam.Siz hep anlatın ,biz keyifle hep dinleyelim...İyi ki varsınız
 • Nihat Keser
  1 hafta önce
  Gerçekten öğrenilmesi gereken konular. Gündemde tuttuğunuz için teşekkür. Özellikle Karamanoğulları kurucu atası "Nure Sofi ve eşinin" mezarı için tek başına verdiğiniz mücadeleyi basından takip ettik. Ülküsüne sahiplenme bu olsa gerek. Yazılarınızı yakından takip ediyoruz.
 • Ahmet Necati - ( Torunum Ali ) Cüceloğlu
  1 hafta önce
  Etrafinizdaki insanlarin hayatina da dokunarak cok guzel calismalar biriktirmissin arkadasim. Emegine saglik yolun saglikla acik olsun. Torunum ve arkadaşlarına yaz boyu verdiğin emeğe ayrıca teşekkür ederiz. İyi ki Taşeline geldin.
 • Fadime & Celal Balcı
  1 hafta önce
  Sevgili Şeref abim, Taşeli sevdalısı ve Yörük kültürünün temsilcisi olarak sizi görüyoruz. Bu yaşınızda dahi Karamanoğulları üzerine serpilmiş toprağı silkelemeye çalışıyorsunuz. Ailecek selamlar.
 • Hasan ŞİMŞEK
  1 hafta önce
  Şerefattin Bey'e teşekkürler, doğru bilgilendirme ve tanıtma her aydınımızın görevi olduğunu düşünüyor ve Şerafettin Bey'i tebrik ediyorum.
 • Necla Aköz
  1 hafta önce
  Yarım yamalak duyduklarımı böylece düzeltmiş oldum. Yöresine, kültürüne ve vatanına bağlılık böyle olur. Bilgilendim. Teşekkür.