Vatandaşı rahatsız etmeye kimsenin hakkı yok

Vatandaşı rahatsız etmeye kimsenin hakkı yok
Editör: İlhami Etci
20 Temmuz 2020 - 11:02 - Güncelleme: 20 Temmuz 2020 - 11:27

Ermenek'in Güllük Mahallesinde yapımına başlanan afet konutlarını yapan firma çevreye rahatsızlık veriyor.
Afet konutlarını yapan firmanın geç saatlere kadar çalışmalarını sürdürmesi vatandaşların tepkisini çekti.Vatandaşlarla yaptığımız görüşmede; Sabah yedide çalışmaya başlıyorlar.Çalışmaların hava karardıktan sonra da devam ettiğini,hastası ve küçük çocuğu olan insanların olduğunu,gürültüden rahatsız olduklarını belirttiler.
Çalışma kuralları kanunlarla düzenlenmiştir.Çalışma saatleri belirlenmiştir.Vatandaşları kimsenin rahatsız etmeye hakkı yoktur.

Bu haber 4981 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • ahmet
  6 ay önce
  Çalışma saatlerine kesinlikle uyulmalıdır zamanında başlamayan mütahitler vatandaşı rahatsız etmeye hakkı yoktur. Zamanında baslasaydilar.
 • Aaaaaa ceylan
  6 ay önce
  her şeye bir muhalefet siniz yukarıda h Ergün Kaya korkusuyla yaşayan insanlardan biri sen olmadığın için bilemezsin bırak biz bir kış daha geçirmek istemiyoruz belki de burada hat senelerdir oyaladığını zaten milleti bir an önce bitsin artık
 • Slymn
  6 ay önce
  Milletimiz tembellige oyle alismis ki erken kalkip serinde calisanlari elestirir olmus. Birakin insanlar erken kalkip ekmeklerini kazansinlar ne kadar guzel birsey demi ama..