Seycan Hemşirenin ölümüne kim sebep oldu?

Reklam
Seycan Hemşirenin ölümüne kim sebep oldu?
Editör: İlhami Etci
09 Nisan 2021 - 22:12 - Güncelleme: 10 Nisan 2021 - 09:50
Önce ben suçu kendimde arıyorum.Keşke Seycan Hemşire için bir şeyler yapabilseydim! Hastanede çalışan ve mesai bitiminde evine giden 26 yaşındaki   hemşire aracını mıcıra kaptırdı.Hayatını kaybetti.

Kaza 09.04.2021 tarihinde 16:20 de meydana geldi..Ermenek Devlet Hastanesinde görev yapan Seycan hemşire mesai bitiminde evine giderken Trafiğe kapalı olması gereken, hiç bir uyarı levhası olmayan Hastane bölgesinden başlayan ve sanayi bölgesine inen bir yolda aracını mıcıra kaptırarak 14 metrelik duvardan aşağı uçtu.Olay yerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahaleyi yaptı.Ambulansla Ermenek Devlet Hastanesine kaldırıldı.Konya'ya sevk edilen hemşire yolda hayatını kaybetti.

SUÇLU KİM?

1-Bu yol neden trafiğe açık?
2-Kesin kabulü yapılmamış bir yolu kim trafiğe açtı?
3- Karayolları ve yüklenici firma neden korkuluk yapmadı?
4-Kim hesap verecek?
5-Hesap verin! 

İLHAMİ ETCİ..

 
Bu haber 10209 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Mustafa KOÇAK
  1 ay önce
  Sadece Hasan ŞİMŞEK beyefendinin yorumu bile yeterli aslında...Lakin....maalesef....Ermenek'te bir sahipsizlik sendromu yaşanıyor gibi adeta....ve sanki bu yıllardır var gibi geliyor bana...Neden ,niçin..niye kelimelerini kim yapacak sorusu sorularak Özne bulma yoluna mı gidilmeli desem de...sonuçsuz kalacağı aşikar..
 • E D
  1 ay önce
  En tepedeki başkanından en altta levhaları koymayan işçisine, levha koyulup koyulmadığını kontrol etmeyen müfettişine kadar hepsi görevden atılıp dolaylı cinayetle yargılanmalı. Herkes işini düzgün yapacak.
 • Hasan ŞİMŞEK
  1 ay önce
  Birilerinin öngörüsüzlüğü, beceriksizliği başka bir kişinini hayatına mal olabiliyor. Seycan hemşirenin yakınlarına ve meslektaşlarına başınız sağ olsun demek kolay ama yüreklerde yıllarca sürecek acılara katlanmak çok zor.
 • Adnan Usta
  1 ay önce
  En önemlisi bu kadar zaman geçmesine rağmen niye hala standart Lara uygun olarak yolu trafiğe açılmıyor.