Pazar yerinde muhabbet devam ediyor

Reklam
Pazar yerinde muhabbet devam ediyor
Editör: İlhami Etci
16 Nisan 2021 - 12:32
Ülke genelinde vaka sayısı ve ölüm oranının en üst seviyede olmasına rağmen vatandaşlar hala olayın farkında değil.Ermenek Cuma pazarı buna en büyük örnek.Vatandaş alış verişe mi geliyor, yok sa maksat muhabbet mi? Hiç kimse kurallara uymuyor.Bu nedenle korona yayılıyor.Kurallara uymayanların kul hakkına girdiklerinden haberleri yok.
Bu haber 2580 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Mustafa KOÇAK
  4 hafta önce
  Ermenekte...pandemi de göz önüne alınarak Seyran ve Meydan mahallesinde pazar kurulmadığında araba park yeri olarak kullanılan,belediye tarafından yönetilen MOBİL BİRER PARK YERİ kurulsa iyi olur.Meydan mahallesinde Meydan park karşısı olabilir...Seyran mah.de de uygun yer bulunur...Araç parkı olarak kullanılınca da park ücreti belediyeye gelir kaydedilebilir.
 • Öylesine Biri
  4 hafta önce
  Haber içeriğine katılmakla birlikte ben de bir sıkıntıyı dile getirmek istiyorum. Pazarın başlangıç noktası Eray Mimarlık'ın önünden aşağıya doğru olsa yolcu bekleyen taksiciler ve diğer araçlar oluşan boş bölgede beklese de Tol Medrese Caddesinde ve 1. Ana Caddeye çıkan rampada trafik yoğunlu azaltılsa daha iyi olacağı kanaatindeyim.