Hemşehrimiz Fadime Boztoprak BengüTürk TV'ye konuk oluyor

Reklam
Hemşehrimiz Fadime Boztoprak BengüTürk TV'ye konuk oluyor
Editör: İlhami Etci
28 Nisan 2021 - 20:16
Hemşehrimiz Fadime Boztoprak BengüTürk Tv'de Tarihe Not Düşenler Programında Fatih Yurttaş'ın konuğu oluyor.Programın konusu Türk Destanları.BENGÜTÜRK’te TARİHE NOT DÜŞENLER programı, 29.04.2021 Perşembe Saat: 22.00-24.00 arası yayınlanacak.

Fadime BOZTOPRAK 

1987 yılında Ermenek’te doğdu. İlköğretim ve liseyi Ermenek’te okudu. 2010 yılında Gaziantep Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. 2012 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Eğitim Fakültesinden Pedagojik Formasyon Belgesini aldı. 2015 yılından bu yana Ümraniye Çamlık Sevinç Kolejinde Türkçe Zümre Başkanı olarak görev yapmaktadır. 2020 yılında İstanbul Arel Üniversitesinde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim dalında Türkçenin Yabancı Dil Olarak Öğretimi alanında Yüksek Lisans Eğitimini tamamlayarak bilim uzmanı oldu.Ulusal ve uluslararası sempozyumlarda bildiriler sunarak dört bildirisi tam metin kitaplarında, bir bildirisi uluslararası dergide yayınlanmıştır. Çeşitli ulusal, yerel sitelerde ve gazetelerde yazılar yazmıştır. Şu an doktora hazırlık sürecindedir.
Bu haber 4578 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Mustafa KOÇAK
  2 hafta önce
  Kardeşim....kızımız...Fadime Nuran'ın başarıları ile hep gurur duydum ve duyduk...Rabbimizden niyazımız...daha nice başarılara erişmesi...
 • Hasan ŞİMŞEK
  2 hafta önce
  Hemşehrimiz Fadime Boztoprak'ı kutlar başarılarılarını9n devamını dilerim. Geelcek vaad eden bir eğitimci olduğunu görüyorum.
 • Firdevs Dirican Aras
  2 hafta önce
  MaşaAllah kızımıza Allah yolunu ve bahtını açık etsin inş.Rabbim onu en güzel yerlerde vatana millete hizmet ederken görmeyi nasip etsin inş????????????????
 • Gönül Hayati Özkan
  2 hafta önce
  Maşallah Kardeşimize,başarılarının devamını diliyorum.Allah sayılarını artırsın inşallah.
 • Murat Çelik
  2 hafta önce
  Hocamızı tebrik ederim başarılar dilerim