Reklam

Başyayla İlçesinde Covit-19 kapsamında denetlemeler yapıldı

Başyayla İlçesinde Covit-19 kapsamında denetlemeler yapıldı
Editör: İlhami Etci
06 Ağustos 2020 - 18:31

SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN" MEYDANLARDAYDIK

İçişleri Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda 81 ilde ve ilçelerinde aynı anda tüm kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile birlikte en geniş kapsamlı Covid-19 denetimleri yapıldı.
İlçemizde de Kaymakamımız Koray ÇELİK, Belediye Başkanı Ahmet İPEK, tüm kamu kurumlarımızın daire amirleri ve kolluk kuvvetleri ile birlikte Covid-19 tedbirleri denetlendi. Çay bahçeleri, lokantalar, piknik ve dinlenme alanları, ticari taksiler, tekstil fabrikası, dükkanlar, marketler başta olmak üzere ilçemizde insan yoğunluğunun bulunduğu tüm alanlar denetlenerek "hepimizin sağlığı için" dikkat edilmesi gereken hususlar halkımıza anlatıldı.
Yapılan denetimde vatandaşlarımızın maske kullanımındaki hassasiyetleri ve işletmelerimizin kurallara uygun işlemleri Kaymakamımız tarafından takdir edildi. Görülen eksikliklerin ise en kısa sürede tamamlanması üzerine uyarılarda bulunularak toplumsal duyarlılığın ve farkındalığın hiç azalmadan devam etmesi gerektiği ve henüz tehlikenin yüksek şekilde devam ettiği vurgulandı.
Covid-19 tehlikesi tamamen bertaraf edilerek can kayıpları son bulana kadar denetimler hayatın her alanını kapsayacak şekilde yapılmaya devam edecektir.
 

Reklam
Bu haber 908 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum